Vojtovi s Lindou na nový domov

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kauci na byt a měsíční nájemné

Obrázek daru
Mgr. Kateřina  Kaupová
Patron příběhu

Mgr. Kateřina Kaupová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Vojtu a Lindu jsem potkala při své práci sociální pracovnice. Jsou to bystré, šikovné děti. V rodině se táhne vleklý rodičovský spor o výživné. Finanční pomoc rodině pomůže získat nové stabilní bydlení v novém místě bydliště. Maminka se velmi snaží, ale sama to nezvládne.

Společně jsme vybrali
celou částku 24,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o svých dětech Vojtovi a Lindě

Mám syna Vojtu a starší dceru Lindu. Před rokem nás opustil otec dětí, zůstala jsem s dětmi sama. Bydleli jsme s dětmi v městském bytě, kde nám nebyla prodloužena nájemní smlouva.

Vojta je veselý kluk, je ovšem jako „pytel blech“. Linda je šikovná, ale trpí naším rozchodem a bohužel i nevhodným chováním otce. I proto jsme se rozhodli udělat v našem životě velkou změnu a přestěhovat do Prahy. Nemáme tu nikoho, kdo by nám v začátcích pomohl, ale všichni tři věříme, že to zvládneme.

Zatím bojujeme s hledáním bytu, hlavně s výdaji na kauce a různé prvotní poplatky. Aktuálně bydlíme v azylovém domě, protože otec dětí na ně téměř nic nepřispívá.

Děti si zaslouží hezké a klidné dětství a jsem odhodlaná pro ně udělat, co je v mých silách. Bez pomoci to nedokážu, a tak se obracím na projekt Patron dětí s prosbou o přispění na kauci a první nájemné. Moc by nám Vaše podpora pomohla.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě