Volejbalový kroužek pro matematičku Markétku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek volejbalu, sportovní obuv do haly a batoh

Obrázek daru
Jitka  Uhlířová, DiS.
Patron příběhu

Jitka Uhlířová, DiS.

pracovnice OSPOD

Komentář patrona

Markétčinu rodinu znám už dlouho, osobně s nimi spolupracuji něco málo přes rok. Maminka pracuje jako kuchařka a nyní je v insolvenci, takže je pro ni někdy těžké uhradit vše potřebné. Jakékoli navýšení mzdy totiž odchází na splátku insolvence. S příchodem nového školního roku je navíc finanční zátěž ještě o něco větší. Markétka například potřebuje nový školní batoh, maminka na něj ale nemá peníze. Markétka také roky navštěvuje volejbalový kroužek, který má moc ráda. Ani ten ale maminka nemůže financovat. Peníze nejsou ani na sportovní boty, které malá sportovkyně potřebuje na trénink. Pokud se na batoh, tenisky i kroužek podaří sehnat peníze prostřednictvím Patrona dětí, bude jedna milá a tichá dívka nesmírně šťastná. Pojďme jí společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,601 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Markétky

Jedenáctiletá Markétka letos nastoupila do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky. Na přijímací zkoušky se poctivě učila a já jsem moc ráda, že se do své vysněné třídy dostala. Kromě matematiky ji také hodně baví volejbal, proto už několik let chodí do volejbalového kroužku. Tentokrát ale hrozí, že se ke svým spoluhráčkám nepřidá. Úhradu kroužku si totiž nemůžu dovolit a bohužel jí nemohu koupit ani vhodné sportovní boty.

S Markétkou bydlíme v malém bytě 2+kk. Já pracuji jako kuchařka, protože ale splácím insolvenci, mnoho peněz mi po úhradě všeho nutného nezbývá. Vím, že by mi Markétka nikdy neodpustila, kdybych jí řekla, že se do svého oblíbeného kroužku nemůže vrátit. A protože se nemám na koho jiného obrátit, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě