Výbava do školy pro šesťáka Rosťíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky a výbavu
(aktovka, penál, tempery aj.)

Obrázek daru
Ivana  Liška Carbochová, Dis.
Patron příběhu

Ivana Liška Carbochová, Dis.

Pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S maminkou a jejími dětmi dlouhodobě spolupracuji na řešení její tíživé životní situaci. Maminka bydlí na ubytovně se svými 4 dětmi a jejím současným jediným příjmem je rodičovský příspěvek. Otec Rostíka na jeho výživu nic nepřispívá a po úhradě nájemného jí nezbývá dostatek peněz pomalu ani na základní potraviny.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,433 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Rostíka, který jde letos na druhý stupeň a potřebuje výbavu do školy

Rosťík je jedenáctiletý šikovný kluk, co rád poslouchá hudbu, jezdí na kole a miluje výlety. Letos ho čeká přechod na druhý stupeň, půjde už do 6. třídy. S maminkou a dalšími 3 sourozenci bydlí na ubytovně. Rodina na tom není finančně dobře a jen tak tak se drží, aby zvládli poplatit vše ze základních věcí, které jsou potřeba.

Maminka je na děti sama a jejím jediným příjmem je momentálně rodičovský příspěvek. Po zaplacení nájmu a jídla jí už takřka nic nezbyde. Snaží se pro děti dělat vše, co je v jejích silách. Vždy jim vaří teplá jídla a stará se o to, aby měly nějaké ty vitamíny. Na výbavu do školy jí už ale v napjatém rozpočtu nezbývá. Pomůžeme Rosťíkovi, aby měl do školy vše, co potřebuje?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě