Výbava na fotbal pro Matěje a Domču

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

fotbalovou výbavu (míč, kopačky, chrániče, sportovní úbor, rukavice)

Obrázek daru
Tomáš  Tesař
Patron příběhu

Tomáš Tesař

pracovník OSPOD

Komentář patrona

Maminka dvou šikovných fotbalových brankářů se dlouhodobě potýká s hmotnou nouzí. Její jediný příjem tvoří sociální dávky, alimenty od otce dětí bohužel nechodí. Snažím se jí pomáhat řešit její nepříznivou životní situaci, ještě je však před ní dlouhá a trnitá cesta. Její synové, Matěj a Domča, jsou talentovaní kluci, pro které je fotbal vším. Pojďme jim proto přispět na fotbalovou výbavu, bez které se nemohou účastnit zápasů. Maminka si takový výdaj nemůže dovolit.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,636 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh dvojčat, kterým je nejlépe na fotbalovém hřišti

Jedenáctiletá dvojčata Matěj a Domča nadevše milují fotbal. Hrají ho už hezkou řádku let a pravidelně dochází na tréninky se svým týmem. Každou volnou chvilku tráví na hřišti nebo si jen tak kopou s míčem před panelákem.

Protože kluci rostou jako z vody, musí jim maminka čas od času pořídit nové kopačky, chrániče, rukavice (kluci jsou brankáři) a samozřejmě dres. Bohužel jí na to ne vždy zbydou peníze. A taková situace nastala právě teď.

Maminka se o svá dvojčata stará sama. Jejich otec se na výchově nepodílí a bohužel ani nehradí výživné. Maminka se navíc ocitla bez práce a aktuálně je hlášená na úřadu práce. Snaží se svou situaci řešit, zatím se to ale moc nedaří, proto si nemůže pořízení fotbalové výbavy dovolit.

Protože ale nechce kluky připravit o to, co mají nejraději, obrátila se na Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě