Výbava pro ještě nenarozené miminko

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

výbavu pro miminko – kočárek, postýlka s matrací, deka a polštář, novorozenecké plenky; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Květa  Kudová
Patron příběhu

Mgr. Květa Kudová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S maminkou spolupracuji od začátku ledna, kdy jsme společně začaly hledat způsoby, jak vyřešit její těžkou životní situaci. Poté, co byl její partner vzat do vazby, totiž zůstala sama na své tři děti. Situaci jí příliš neulehčuje ani fakt, že je na cestě čtvrté dítě. Nejprve se stěhovala po příbuzných, kamarádech a ubytovnách, nikde ale nemohla zůstat dlouho. Proto se nakonec rozhodla požádat o místo v azylovém domě, čímž získala možnost dát vše do pořádku. Kvůli těhotenství se jí však nedaří najít si práci, takže našetřit kupříkladu na kauci na byt je pro ni nereálné. V současné době si navíc nemůže dovolit pořídit výbavu pro své miminko, proto se rozhodla s mojí pomocí požádat o pomoc vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,321 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka, která žije v azylovém domě, nemá peníze na výbavu pro své miminko

Rodina se třemi dětmi se zanedlouho rozroste o dalšího potomka. Maminka je v 6. měsíci těhotenství a její dny jsou prostoupeny obavami o to, kde sežene dostatek peněz na výbavu pro své miminko. Momentálně totiž se svými dětmi bydlí v azylovém domě, otec je bohužel ve vazbě.

Maminka se za pomoci sociální pracovnice snaží svoji těžkou situaci zlepšit, bez pořádného finančního příjmu to však jde jen stěží. Najít si práci ve vysokém stupni těhotenství je totiž téměř nemožné.

Situace je bohužel zatím taková, že maminka pro své dítě nemá vůbec nic. Kočárek, postýlka, peřinky, plenky, to všechno je mimo její finanční možnosti. Proto se rozhodla požádat společně se svojí patronkou o příspěvek na dětskou výbavu. Pomůžeme jí?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě