Výtvarný kroužek v ZUŠ pro nadanou Eriku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné výtvarného oboru ZUŠ na půl roku; zajistí ZUŠ Praha 9

Obrázek daru
Bc. Veronika  Tichá
Patron příběhu

Bc. Veronika Tichá

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Erikou jsem v kontaktu již druhým rokem. Maminka se dvěma dětmi spolupracuje s naší organizací. I přes to, že maminka pracuje a daří se jí zajistit dostatek financí na základní životní potřeby (jídlo, ošacení, bydlení), na kroužky a zájmové činnosti pro děti nezbývá. Proto se rozhodla touto cestou požádat o finanční pomoc pro dceru Eriku, která složila talentové zkoušky do výtvarného kroužku v ZUŠ, na školné se jim však nedostávají prostředky.

Erika je velmi plachá dívka obdařená výtvarným talentem. Výtvarný kroužek by pro ni mohl být ideální místo nejen pro rozvoj jejího nadání, ale také místo, kde se setká s dětmi se stejnými zájmy a mohlo by se jí podařit navázat vztahy a přátelství v kolektivu dětí. To se totiž Erice ve školním kolektivu ne zcela nedaří.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,200 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

O plaché Erice s výtvarným talentem

Jsem sama na své dvě děti, otec dětí je Nigerijec žijící na území jiného státu. Děti nemají a nikdy neměly žádné prarodiče. I já jsem vyrostla bez otce a prarodičů a musím říci, že cítím absenci rodinného zázemí dodnes. Pocit zvláštní tísně a samoty jsem prožívala od malička a vidím to samé i na svých dětech.

Moje Erička má ve škole své (pomalejší) tempo. Je trochu neobratná, neudělá hvězdu a po několika pokusech se nenaučila plavat. Má své strachy a obavy, které jsou patrné i na pohled. Je nejistá a plachá. Erika má ale svůj vnitřní zajímavý svět a velké výtvarné nadání. Udělala zkoušky na ZUŠ na výtvarný obor. Potřebuji jí zaplatit školné, ale už teď vím, že na to v našem malém rozpočtu nemám peníze. Proto se obracím na Patrona dětí a prosím o pomoc s úhradou Eričiny docházky do ZUŠ. Moc děkuji za jakoukoliv pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě