Výuka hry na klavír pro virtuózku Sofinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hodiny klavíru v ZUŠ po celý školní rok

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Sofinka je hudebně nadaná dcera mojí kamarádky a já by ji ráda podpořila ve hře na klavír. Klavír pro ni totiž představuje jedinou možnost, jak v nelehké situaci zapomenout na všechny starosti. Sofinka hraje už od 1. třídy a velmi ji to baví. Maminka si ale nemůže dovolit platit školné v základní umělecké škole, proto žádá o příspěvek prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,600 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Sofinky tak, jak ho napsal sám osud

Jsem maminkou tří šikovných dětí, Káťi (18 let), Maxíka (12 let) a Sofinky (10 let). Ve škole se všichni moc snaží a doma mi se vším pomáhají. Jsou mojí radostí a jsem na ně pyšná.

Nejmladší Sofinka od svých 6 let hraje na klavír. Neskutečně ji to baví, i když se často zdráhá hrát před lidmi. Je tichá, klidná a není moc ráda ve středu pozornosti. Klavír ale miluje. Věřím, že jednou z ní bude úspěšná umělkyně a její hudba se bude linout ze všech stran. Přála bych si, aby měla možnost rozvíjet svůj talent pod dohledem odborníků. Bohužel jí výuku hry na klavír zaplatit nemohu.

O své děti se totiž starám sama. Jejich otci bylo sice soudně stanoveno výživné, v poslední době ho ale neplatí. Na výživném jsme bohužel finančně závislí. I když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla schopná dětem zaplatit všechno, co si přejí. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás čtyři, na mimoškolní aktivity a kroužky už finance nezbývají. Placení je prostě moc a bez pomoci je jisté, že se Sofinka bude muset klavíru vzdát. Proto jsem se obrátila na projekt Patron dětí. Moc děkuji Vám všem, kteří nám pomáháte.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě