Výuka hry na kytaru pro Toníka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

úhradu ZUŠ na jedno pololetí, hra na kytaru

Obrázek daru
Filip Trčka
Patron příběhu

Filip Trčka

vedoucí zájmové činnosti

Komentář patrona

Toník je osmiletý kluk, kterého znám z Muzea romské kultury, kde jsem doučoval a z letních táborů. Toník má ještě dva starší bratry a žije s maminkou, která je samoživitelka. Stará se o ně perfektně, vodí je do školy i ze školy, což ji bohužel omezuje ve výběru zaměstnání. Kluky znám hodně dobře. Chodím za nimi domů, kde se učíme hrát na kytaru a hrajeme hry. Toníkovi jeho vášeň pro kytaru zůstala dodnes, má talent a rychle se učí, pokud se trochu zkrotí jeho temperament. Rád by se hře dál věnoval na základní umělecké škole, ale jeho maminka si bohužel nemůže dovolit tento zájmový kroužek zaplatit. Požádala tedy o pomoc Patrona dětí. Věřím, že finanční pomoc s Toníkovou výukou ve hře na kytaru je nanejvýš zasloužená a vhodná.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,150 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Toníka, který by se rád stal kytaristou

Osmiletý Toník vyrůstá se svou maminkou samoživitelkou a dvěma staršími bratry, Petříkem a Pavlem. Vždycky rád zpíval a před dvěma lety se chtěl začít učit hrát na kytaru. Učit se začali i jeho dva bráškové, jejichž zájem po čase opadl, ale Toník už kytaru nedal z ruky.

Toníkův hudební talent je nesporný. Cítí dobře rytmus, má šikovné prsty a rád by v budoucnu vystupoval. Začal chodit hrát do základní umělecké školy a je doučován i doma. Rád a často cvičí. Hudbě se v rodině pilně věnuje i jeho starší bratr Petřík, který hraje na housle. Kdoví, možná jednoho dne založí kapelu.

Toník by se rád ve hře na kytaru zdokonalil. Jeho maminka je ale bohužel na výchovu synů sama a nemá dost peněz na to, aby chlapcům platila zájmové kroužky. Ale protože chce podpořit Toníkův talent, požádala o pomoc Patrona dětí. Podpoříme budoucího slavného kytaristu?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě