Zdravotní kočárek pro Zlatušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

doplatek na speciální kočárek; dar zajišťuje r82.com

Obrázek daru
MUDr. Vlasta  Motlová
Patron příběhu

MUDr. Vlasta Motlová

ošetřující lékařka

Komentář patrona

Jsem ošetřující lékařkou (neuroložkou) malé Zlatušky. Zlatuška je od narození postižená. Potýká se s dětskou mozkovou obrnou a i přes veškeré rehabilitace se sama neotočí ze zad na bříško. Zdravotní kočárek je proto pro ni opravdu důležitý. Zlatuška nemluví, potřebuje plenky a trpí epilepsií. Maminka to nemá jednoduché, novým kočárkem jí ale situaci můžeme hodně ulehčit.

Společně jsme vybrali
celou částku 34,763 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Zlatuška potřebuje nový zdravotní kočárek, jinak si poškodí záda

Osmiletá Zlatuška se narodila s dětskou mozkovou obrnou a epilepsií. Kvůli svým onemocněním bohužel nemůže chodit. Doposud jsem ji vozila v kočárku, který se už ale moc používat nedá. Zlatuška hodně vyrostla, takže je v něm zkroucená. V takové poloze jí hrozí poškození zad i kyčlí, což nesmím dopustit. Proto bych pro ni potřebovala nový kočárek. Pojišťovna mi na něj půlku přispěje, stále však musím doplatit téměř 35 000 korun.

O Zlatušku se starám sama. Bydlíme spolu v podnájmu, který spolyká většinu mých příjmů. Pak poplatím to nejnutnější a ušetřit už nemám z čeho. Protože není v mých možnostech jí kočárek doplatit, rozhodla jsem se požádat o pomoc Patrona dětí. Pomůžete nám?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě