Zdravotní matrace pro Káju s bolavými zády

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

zdravotní matraci; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Veronika  Tichá
Patron příběhu

Bc. Veronika Tichá

sociální pracovnice

Komentář patrona

Kája je dvanáctiletá dívka, která vyrůstá se svojí maminkou a bratrem. Maminka je samoživitelka, otec dětí není uveden v rodném listě. Vzhledem k aktuální situaci maminka pracuje brigádně – vypomáhá na poště – a odpoledne je už s dětmi. Kája má potíže s pohybovým aparátem, dlouhodobě si stěžuje na bolesti zad a nohou. Chodí na pravidelné kontroly k lékaři, jezdí na rehabilitace a doma cvičí doporučené cviky. Potřebuje však hlavně kvalitní zdravotní matraci, na kterou doma nejsou peníze. A tak se společně s její maminkou obracíme na Patrona dětí s prosbou o příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,518 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Kája s bolavými zády a její příběh

Kája je šikovná dvanáctiletá dívka, kterou hodně zlobí záda. Má také řadu ortopedických potíží, a tak ji někdy každý pohyb opravdu bolí. Při poslední návštěvě v ordinaci ortopeda se lékař maminky zeptal, na jaké matraci Kája spí, a maminčina odpověď se mu moc nelíbila. Kája má totiž starou a proleželou matraci, a i když by jí maminka moc ráda pořídila kvalitní, nemůže si to finančně dovolit.

Kája má ještě brášku a pro maminku, která děti vychovává sama, to finančně není vůbec snadné. Protože je však pro ni zdraví jejích dětí tím nejdůležitějším, rozhodla se požádat dárce Patrona dětí o příspěvek na zdravotní matraci, od které si slibuje, že Káje uleví od bolestí. Tak jim společně pojďme pomoci.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě