Zpěvance Danielce na kroužek mažoretek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek mažoretek

Obrázek daru
Mgr. Petra  Nováková
Patron příběhu

Mgr. Petra Nováková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Danielka je aktivní dítě, které má rádo pohyb. Proto maminka hledala zájmový kroužek, který by byl pro ni vhodný a zároveň ji nadchl. Společně zvolily kroužek mažoretek, který pořádá místní mateřská škola. Přestože maminka pracuje a má pravidelný příjem, finanční částka za kroužek a další výdaje s ním spojené je poměrně vysoká. Danielka musí mít vhodný kostým a také by se ráda účastnila soustředění a vystoupení, které bude jejich skupina absolvovat. Pro Danielku bude kroužek prospěšný nejen ve zlepšování fyzických schopností, ale také z hlediska sociálního začleňování. Danielka bude mít možnost seznámit se s novými kamarády a efektivně trávit svůj volný čas. Na kroužek se velmi těší a už nyní začíná doma trénovat.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Danielky

Jsem maminkou sedmileté Danielky, která si moc užívá čas strávený ve školce. Doufám, že ji jednou bude stejné nadšení provázet i ve škole. Ráda také jezdí na kole a zpívá, takže je klidně možné, že mám doma budoucí slavnou cyklistku nebo zpěvačku.

S Danielkou jsme ještě nedávno bydlely v azylovém domě, teď už ale žijeme v malém podnájmu. Moc ráda bych jí v novém bytě vytvořila hezký a bezpečný domov a věřím, že se mi to podaří. Zatím však bojujeme s penězi.

Danielka je aktivní holčička a ráda by chodila do kroužku mažoretek. Když totiž poprvé uviděla jejich vystoupení, rozsvítili se jí oči a prohlásila, že tohle rozhodně musí umět. Od té doby doma pochoduje sem a tam s vařečkou v ruce a představuje si, že je mažoretka.

Moc ráda bych jí kroužek zaplatila, bohužel na to ale nemám peníze. Proto moc prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě