Zuzance na kroužky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek anglické družiny a cukrařinek na 2. pololetí

Obrázek daru
Mgr. Svatava Poulson
Patron příběhu

Mgr. Svatava Poulson

vedoucí projektu Patron dětí

Komentář patrona

Zuzanka je spolužačka mého syna. Neměla jsem tušení o její složité rodinné situaci, až mi paní třídní učitelka dala tip, že bychom mohli babičce Zuzanky pomoci zafinancovat kroužky. Babička je statečná žena, která se bravurně pere s nepřízní osudu. Snaží se svojí vnučce zajistit vše, co potřebuje, a poskytuje ji láskyplnou náruč.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Na pomoc Zuzance, která vyrůstá pouze se svojí babičkou

Jmenuji se Marie a jsem babičkou Zuzanky. Zuzce je 9 let a navštěvuje 3. třídu základní školy. Od jejích 18 měsíců ji mám svěřenou do pěstounské péče, neboť o ni její drogově závislí rodiče nejeví zájem. Každý den se tak snažím Zuzce vynahradit to, že nemá rodiče. Situace pro mě ale není vůbec jednoduchá, protože jsem vdova. Na druhou stranu mám skvělou rodinu, která mi v těžkých chvílích vždy pomůže.

Zuzka je moc šikovná a dělá mi jen radost. Ačkoliv byla velmi malá, když se jí děly všechny ošklivé věci, následky si nese stále s sebou. Je úzkostlivá, musí usínat za světla a těžce nese každý můj odchod. Stále se bojí, že ji zase někdo blízký opustí. Chtěla bych ji dopřát co nejvíce času stráveného s vrstevníky, a proto bych ráda požádala o pomoc s financováním kroužků anglické družiny a cukrařinek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě