Sportovci Honzovi na postel a psací stůl

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel s matrací a psací stůl; dar zajišťuje Nábytek-harmonia.cz

Obrázek daru
PhDr. Simona  Sedláčková MSc.
Patron příběhu

PhDr. Simona Sedláčková MSc.

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Honza je stejně jako jeho bráška hyperaktivní. Maminka na ně oba pobírá příspěvek na péči II. stupně, sama je v invalidním důchodu. Nedávno se společně museli přestěhovat do jiného bytu, protože u nich došlo k havárii, během níž přišli o veškeré vybavení bytu. Maminka si však jako samoživitelka nemůže dovolit nový nábytek, proto vás prosí o pomoc s pořízením postele a psacího stolu pro Honzu.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,370 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Honzy, jehož rodina přišla o veškeré vybavení bytu

Jedenáctiletý Honza je sportovec tělem i duší. Sport ho nesmírně baví a navíc mu pomáhá vybít energii, jejíž nepřeberné množství mu často komplikuje život. Honzova hyperaktivita s sebou totiž nese poruchy pozornosti a chování. I přesto se ale ve škole moc snaží a má hezké známky. Jen to vyžaduje trpělivost paní učitelky i maminky při vypracovávání domácích úkolů. Honza se také každou chvilku nadchne pro něco jiného, většinou u toho však nevydrží.

Honza bydlí s maminkou a mladším bráškou v městském bytě. Přestěhovali se do něj nedávno a zatím v něm kromě staré pohovky a matrací na spaní nemají žádný nábytek. V bytě, v němž bydleli předtím, totiž došlo k havárii a většina nábytku zplesnivěla. Maminka by nyní chlapcům ráda pořídila alespoň postele a psací stoly, aby nemuseli dělat úkoly na koleni na zemi, bohužel na to jako samoživitelka nemá dostatek peněz.

A protože se nemá na koho jiného obrátit, rozhodla se požádat o pomoc Patrona dětí. Přispějme proto Honzíkovi na postel a psací stůl, který bez naší pomoci mít nebude. Jeho brášku můžete podpořit tady. Děkujeme, že pomáháte.

P. S. Jméno dítěte v příběhu bylo změněno. Děkujeme za pochopení.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě