Zážitky na dosah ruky: škola v přírodě pro 7 dětí

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě pro 7 dětí v hotelu Kamzík na 5 dní. Cena za jedno dítě je 3 800 Kč

Obrázek daru
Dagmar  Bouchalová
Patron příběhu

Dagmar Bouchalová

Pracovnice ve školství

Komentář patrona

Pracuji jako učitelka a zástupkyně ředitele na základní škole. Žáci prvního stupně naší školy pravidelně na konci školního roku jezdí na školu v přírodě a já bych byla velmi ráda, aby tyto děti nezůstaly doma a také vyrazily se svými spolužáky.

Letos se chystáme do Jeseníků na Malou Morávku. Pobyt je letos motivován pobytovým programem: „Mise Azeret“, kde se děti seznámí s malým mimozemšťánkem Teem, který společně s nimi bude obdivovat krásy naší planety Země. Již nyní se děti ve třídách na pobyt připravují a p. učitelky je motivují a děti se společně připravují a velmi se těší. Současně na pobytu vždy shrnujeme a odměňujeme děti za jejich práci v uplynulém školním roce a je úžasné, když mohou být pohromadě a sdílet společné zážitky, na kterých staví další pozitivní vztahy v kolektivu.

Jako hlavní přínos vidím, že mají žáci možnost společně vyrazit na pobyt se svými spolužáky do přírody a užít si tak netradiční, zábavnou formou výuku venku. Za největší přínos považuji budování a prohlubování přátelských, pozitivních vztahů, nové zážitky, relaxaci. Také p. učitelky mají možnost děti pozorovat a pracovat s nimi v jiném prostředí a celodenně a také je vidí při zcela jiných činnostech a mají možnost děti ocenit za jiné dovednosti než ve škole.

Pobyt dětí s kamarády pro ně bude jistě velkou motivací a také oceněním za jejich práci a snahu v letošním školním roce. Pro všechny děti je tento pobyt jedinou příležitostí, jak se zúčastnit aktivit, které by si jejich rodiny naprosto nemohly z finančních důvodů dovolit.

Vaše pomoc opravdu velmi pomůže nejen dětem samotným, ale také všem pedagogům a rodinám dětí.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Aby i těchto 7 dětí z Přerova zažilo dobrodružství se spolužáky: Pomozte jim ho prožít na škole v přírodě

Sedm dětí, každé s vlastním příběhem a snem o nových dobrodružstvích, si přeje vyrazit na školu v přírodě. Pro jejich rodiče je to ale bohužel finančně náročné. Proto prosíme o vaši pomoc, aby mohly i ony vyrazit se svými spolužáky a vyprávět doma o svých zážitcích.

Vitalik, který přišel s rodinou do České republiky kvůli válce, zjišťuje krásy nové země a jazyka, který se snaží osvojit. S jeho talentem pro kreslení a láskou k technologiím se těší na možnost zapojit se do školního kroužku robotiky a objevovat nové světy. Přál by si vyrazil na školu v přírodě, aby lépe poznal své spolužáky a začlenil se.

Vendulka, jejíž maminka bojuje s onkologickým onemocněním, sní o tom, že by se mohla podívat mimo domov a zažít společné zážitky se svými novými kamarády. Pobyt s dětmi je pro Vendulku šance na nové dobrodružství. Nerada by zůstala ve škole v jiném kolektivu a přemýšlela, co asi zrovna dělají její spolužáci. Vaše pomoc je pro ni důležitá.

Peťa a Valentýnka, dvojčátka plná energie a radosti, hledají příležitost, jak se vymanit z každodenní rutiny a poznat nová místa. Škola v přírodě je pro ně jedinou možností, jak se dostat mimo domov a zažít společně s kamarády dobrodružství v přírodě. Pomozme jim prožít něco nového.

Dianka je vzorná žačka, která se ráda učí a zodpovědnost je pro ni důležitá. Je velmi ráda mezi kamarády, ale stále se ještě učí český jazyk, ve kterém by se ráda zlepšila. Přeje si zažít legraci a být s dětmi na místech, kam se běžně nedostane.

Každé z těchto dětí má své sny a naděje, které jim pomáhají překonávat výzvy, kterým čelí. Společně se mohou podělit o radost ze společných dobrodružství a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky, o kterých si budou ještě dlouho povídat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě